DENTOBUS PRZYJEDZIE DO NAS W CZERWCU

„Wiele dzieci, zapewne przez COVID, nie widziało stomatologa od dłuższego czasu -⁠ wskaźniki wykrywanej próchnicy wzrosły alarmująco (!). Jak w każdej dziedzinie medycyny -⁠WARTO SIĘ BADAĆ. Tym bardziej, iż podczas badań zdarza nam się zdiagnozować stany groźne dla życia i zdrowia dzieci -⁠ np. ropień, który nieleczony może prowadzić do ciężkich powikłań -⁠ takich jak zapalenie opon mózgowych lub sepsa. Wówczas natychmiast kontaktujemy się z Rodzicem celem jego przyjazdu i leczenia w Dentobusie lub bezzwłocznego umówienia wizyty u swojego stomatologa” – czytamy na stronie www.directmedic.pl.

Forma DirectMedic sp. z o.o. będzie przeprowadzać stomatologiczne badania profilaktyczne dzieci i młodzieży z naszej szkoły prawdopodobnie w drugiej połowie czerwca.

Warunkiem dopuszczenie dziecka do badania jest pisemna zgoda rodziców na badanie.
Rodzice, którzy wypełnili zgody w lutym nie muszą wypełniać zgody powtórnie.
Zgody można wypełnić bezpośrednio w sekretariatach szkoły na ul. Bielskiej lub na ul. Mikołaja Brody lub pobrać ze strony i złożyć u wychowawcy lub w jednym z sekretariatów.
Będzie możliwość wypełnienia zgody na badanie dziecka podczas zebrań z rodzicami.

Maria Subik

Data dodania: 2022-04-25 17:28:18