ZAPRASZAMY NA FESTYN 25 MAJA 2024 r. BOISKO SZKOLNE PRZY UL. M. BRODY

DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI

W ramach projektu UNICEF (ASA), w którym biorą Państw udział, oferujemy dostęp do bezpłatnych konsultacji prowadzonych przez specjalistów, takich jak: psychiatrzy, psychoterapeuci, psycholodzy kliniczni, pedagodzy specjalni oraz asystenci kulturowi. Konsultacje będą prowadzone od 13 listopada do 9 grudnia bieżącego roku. Pula dostępnych konsultacji jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Konsultacje są dostępne dla dyrektorów, nauczycieli, rodziców oraz pełnoletnich uczniów. Mogą z nich skorzystać tylko szkoły i przedszkola zakwalifikowane do projektu. Podczas konsultacji można porozmawiać z specjalistą na temat niepokojących zachowań uczniów/dzieci, problemów zawodowych, relacji z dziećmi, trudnych emocji i podobnych kwestii.

Warto zaznaczyć, że konsultacje są anonimowe, a do ich zapisania niezbędny jest specjalny kod, który może wygenerować nauczyciel specjalista (DDU) lub dyrektor szkoły.  Kody można wykorzystać na stronie zapisów na konsultacje:

Kody dla rodziców mogą wygenerować i przekazać Rodzicom, którzy zechcą skorzystać z konsultacji:

Natalia Anioł-Klemczak, Lucyna Cichewicz, Urszula Hil, Dorota Mickiewicz,
Mariana Korczuk-Zamojska i Maria Subik

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej możliwości!

Data dodania: 2023-11-15 01:16:34
Data edycji: 2023-11-15 01:18:59