DO SOWY Z WIZYTĄ

21 listopada 2022 r. uczniowie klasy 2a wraz z wychowawcą Teresą Pawlik oraz Beatą Dubas odwiedzili Bibliotekę Publiczną Centrum Wiedzy w Bolesławcu. Podczas swojego pobytu zwiedzili bibliotekę, wysłuchali fragmentu książki pt. „Jeszcze zobaczycie”, której autorem jest Sebastien Mourrain oraz wzięli udział w zajęciach plastycznych.

Kolejnym - najprzyjemniejszym! - etapem zajęć była wizyta w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA), która umożliwiła uczniom eksperymentowanie, doświadczanie, zgłębianie nauki poprzez zabawę. oraz odkrywanie zjawisk fizycznych i przyrodniczych. W tej przestrzeni uczniowie czuli się jak przysłowiowe „ryby w wodzie”. Zabawa dostarczyła uczniom wielu pozytywnych emocji i kolejny raz okazało się, że jest najlepszą formą nauki.

Na pewno jeszcze tu wrócimy!

Inf. Teresa Pawlik

Data dodania: 2022-11-24 15:53:39