DZIĘKUJEMY!

Jest na świecie jeden zawód, jedno jedyne powołanie - być dobrym dla drugiego człowieka.

1. Dąbrowska

FESTYN RODZINNY w naszej szkole organizujemy od wielu lat. W tym roku festyn odbył się 4 czerwca 2022 roku na szkolnym boisku przy ul. M. Brody.  Był to FESTYN INTEGRACYJNY POLSKO - UKRAIŃSKI DLA DZIECI, RODZICÓW I MIESZKAŃCÓW BOLESŁAWCA pod hasłem „BLIŻEJ SIEBIE”. Został połączony z Dniem Otwartym dla przyszłych uczniów klasy pierwszej. Przyszli nasi uczniowie mieli możliwość spotkania z kolegami, wychowawcami i zwiedzania szkoły oraz mogli uczestniczyć w festynie, który miał na celu umożliwienie wzajemnego poznania się i integrację mieszkańców oraz zachęcanie ich do podejmowania wspólnych działań na rzecz środowiska lokalnego. Jest to jednodniowa forma rekreacji dzieci, młodzieży, osób samotnych, seniorów, osób niepełnosprawnych oraz całych rodzin z naszej okolicy.

W tym roku głównym organizatorem festynu była RADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 ORAZ MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI. Podczas tegorocznej imprezy mieliśmy grill, pierogi, krokiety z barszczem, frytki, popcorn, gofry, wata cukrowa, ciasta, napoje zimne i gorące, lody, świeże owoce oraz stoisko "Ukraińskie Smaki". Dla dzieci były dostępne dmuchańce,  plac zabaw, malowanie twarzy i paznokci, warkoczyki, malowanie biskwitu, gigantyczne bańki, balony, scena młodych artystów, koło fortuny zwiedzanie Muzeum Morskiego i wiele innych. Na zakończenie odbyło się losowanie nagrody głównej – roweru. „Czwórkowy” festyn mimo kapryśnej pogody uważamy za bardzo udany. Stało się tak dzięki hojności sponsorów i uczestników.

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor, Rada Rodziców, Społeczność Uczniowska Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego, który odbył się w naszej szkole 4 czerwca 2022 r. Dzięki wsparciu, które otrzymaliśmy od Państwa, festyn
w „Czwórce” okazał się wspaniałym przedsięwzięciem. Współpraca z Państwem pozwoliła nam pozyskać środki finansowe, a także przyniosła wiele radości wszystkim uczestnikom imprezy. Dziękujemy za okazaną pomoc, gdyż dzięki ludziom dobrej woli i niesionej przez nich bezinteresownej pomocy można zrobić bardzo wiele. Sprawić, że świat wokół nas stanie się lepszy.

Teresa Pawlik

Data dodania: 2022-06-20 11:24:59