
Za doskonale zorganizowaną imprezę łączącą edukację
o bezpieczeństwie i dla bezpieczeństwa z mądrą zabawą.
Możliwość zdania egzaminu praktycznego na kartę rowerową uczniom naszej szkoły, pokazy pierwszej pomocy, doświadczenie różnych sytuacji drogowych w bezpiecznych warunkach pod okiem profesjonalistów, to nieoceniona wiedza dla najmłodszych użytkowników ruchu drogowego.
Zapytaliśmy uczniów:
Co podobało się najbardziej?
Czego się nauczyli:
Nauczyciele zwrócili uwagę, że wydarzenie w znaczący sposób poszerzyło wiedzę uczniów na temat bezpieczeństwa. Dzięki bezpośrednim spotkaniom z przedstawicielami policji, straży pożarnej i ratownikami, uczniowie lepiej zrozumieli rolę tych służb oraz znaczenie bezpiecznych zachowań w codziennym życiu. Wychowawcy doceniają połączenie wiedzy z praktycznym działaniem, co okazuje się skuteczną formą edukacji o bezpieczeństwie.
Dziękujemy
Katarzyna Hutman – przedstawicielka Rady Rodziców
Maria Subik – dyrektor szkoły

59-700 Bolesławiec
ul. Mikołaja Brody 12



