DZIĘKUJEMY RODZICOM

Wszyscy wiemy, że woda jest niezbędnym składnikiem do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jest nośnikiem składników odżywczych wpływających na działanie tkanek i organów. Odpowiedni poziom wody w organizmie nie tylko poprawia koncentrację i dodaje energii, ale także usuwa niebezpieczne toksyny. Wszystkie te czynniki są szczególnie ważne dla dzieci.

Z inicjatywy rodziców w budynku szkoły przy ul. M. Brody został zainstalowany dystrybutor wody pitnej. Dzięki temu dzieci nie muszą nosić ze sobą wody, tylko puste wielorazowe butelki albo bidony na zdrową wodę pozbawioną kalorii. Pijąc najzdrowszy napój świata, zamiast słodkich i niezdrowych napojów, dodatkowo przyczyniamy się do ograniczenia użycia plastiku, a co za tym idzie, zmniejszania emisji dwutlenku węgla.

Dziękujemy!

Teresa Pawlik