DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października w Polsce obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. To wyjątkowe święto wszystkich osób, które wspierają edukację, edukują, wychowują i opiekują się młodymi ludźmi – święto rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi i uczniów.

To dzień wyjątkowy. Dzień, w którym w szkole nie ma sprawdzianów, kartkówek i  odpytywania. I właśnie z tej okazji w sali widowiskowej naszej szkoły spotkali się nauczyciele, rodzice i przedstawiciele uczniów, aby podziękować, powspominać i porozmawiać o tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli o edukacji.

Pamiętajmy, pojęcie edukacji jest związane z uczeniem się przez całe życie. Dlatego w tym dniu gorąco dziękujemy wszystkim, którzy edukują, wychowują i otaczają nieustanną opieką.

Jolanta Rzeźwicka i Maria Subik

Data dodania: 2022-10-17 12:51:10