ZAPRASZAMY NA FESTYN 25 MAJA 2024 r. BOISKO SZKOLNE PRZY UL. M. BRODY

DZIEŃ JESIENNEGO KLIMATU

27.10.2023 r. (piątek) ogłaszamy DNIEM JESIENNEGO KLIMATU!

W tym dniu będziecie mogli kupić popcorn, różne wypieki i magiczny jesienny napój. Będą również guizy, w których dobre odpowiedzi będą premiowane nagrodą. Jedną z większych atrakcji będą  zajęcia jogi. Będziemy mogły zapisać na zajęcia 20 osób. Zajęcia będą podzielone na 4 grupy: 3. lekcja –  klasy czwarte, 4. lekcja – klasy piąte, 5. lekcja –  klasy szóste i 6. lekcja –  klasy siódme i klasa ósma. Zapisy na jogę u Anny Lasoty z klasy 8a albo u Pani Renaty Musiał.

Na przekąski i guizy zapraszamy na I piętro, a na zajęcia jogi do auli. DZIEŃ JESIENNEGO KLIMATU rozpoczynamy od 2. lekcji.

Zachęcamy Was, abyście ubrali się charakterystycznie do jesieni np. w kolorze czerwonym, beżowym, pomarańczowym, brązowym czy żółtym.

Dziewczyny z 8a :)

Data dodania: 2023-10-24 13:06:38