DZIEŃ KIBICA

Kibice stanowią ważną część widowiska sportowego. Podczas odbywających się Mistrzostw Powiatu w koszykówce dziewcząt w naszej szkole w rolę kibiców wcielili się uczniowie. Emocje jakie towarzyszyły na trybunach były wielkie - od zachwytu przy wygranych punktach i meczach, po smutek po meczu przegranym. Niedługo odbędą się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Jako kibice dopingujemy wszystkie dyscypliny sportowe, a jeszcze z większym zaangażowaniem, gdy grają reprezentanci naszej szkoły lub naszego kraju. Życzymy naszej reprezentacji Polski w piłce nożnej samych wygranych meczów na Mistrzostwach Świata, a naszym reprezentacjom szkolnym powodzenia na wszystkich szczeblach współzawodnictwa.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Data dodania: 2022-11-17 11:20:38