DZIEŃ MAGICZNEJ CZAPKI

30 listopada to w tradycji dzień wróżb i ciekawych andrzejkowych zwyczajów. Jak mówi przysłowie „Na świętego Andrzeja dziewczętom z wróżby nadzieja”.

Wróżb w naszej szkole nie brakowało, ale na korytarzach pojawiło się także mnóstwo wróżek, magów i czarodziejów. Tego dnia bowiem obchodziliśmy Pierwszy Szkolny Dzień Magicznej Czapki.

Czapki noszone przez uczniów nie były zwyczajne. Posiadały magiczną moc. Chroniły przed odpytaniem przez nauczycieli. Zabawa wszystkim przypadła do gustu, o czym świadczą wypowiedzi uczniów z klasy 4c:

„Dzień Magicznej Czapki to dla mnie frajda. Podoba mi się ten dzień, bo lubię czapki.”

„Dzień Magicznej Czapki w szkole to dla mnie miły gest nauczycieli, ponieważ nie jesteśmy tego dnia pytani.”

„Dzień Magicznej Czapki jest SUPER.”

Inf. Violetta Trawnik

Data dodania: 2022-12-04 23:59:33