„DZIŚ CIEŃ WOSKU CI UKAŻE, CO CI ŻYCIE NIESIE W DARZE”

30 listopada obchodziliśmy Andrzejki – dzień zabaw, odkrywania tajemnic i poznawania swojego przyszłego losu. Ciekawostką jest, że wróżby były nieodłączną częścią życia naszych przodków. Nasi przodkowie przewidywali jakie będą zbiory, czy dopisze zdrowie. W dzisiejszych czasach, Andrzejki to okazja do ostatnich szaleństw przed pełnym zadumy i oczekiwania na Boże Narodzenie, okresem adwentu.

W tym dniu uczniowie przygotowali gry i zabawy andrzejkowe. Ale się działo! Były zagadki i quizy, magiczne koło fortuny, wróżenie z imion, spotkanie z czarnoksiężnikami, spotkanie z jasnowidzem i jego uczniami, hybrydowe wróżby z wosku, słodkie nagrody z magicznymi przepowiedniami Każdy znalazł coś dla siebie, nie tylko wróżby, gry i zabawy, ale również czas na krótkie spotkanie z lekturą.

Zabawy i uśmiechu było co niemiara! To wszystko przygotowali nasi uczniowie;

Lena Zawrotniak, Klaudia Smoszna, Nela Szulik, Maja Czarna, Lena Staniszewska, Asia Mysiak, Julia Zawadzka, Maja Mikołajczyk, Milena Gruszczak, Marta Anduła, Małgosia Stec, Amadeusz Miszczal, Marcel Staniewski, Dawid Piotrowski, Jakub Tukatsch.

Dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie, kreatywne pomysły, i świetną zabawę, która odbyła się dzięki Wam! Zapraszamy do fotorelacji!

Liliana Galar i Mariana Korczuk-Zamojska – opiekunki Samorządu Uczniowskiego

Data dodania: 2021-12-02 08:23:03