ECHA SUKCESU NATALII BROSZKO

W październiku, już od 11 lat, odbywa się coroczne ukoronowanie Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Płynąć pod prąd”, czyli uroczysta gala z wręczeniem nagród laureatom konkursu. W tegorocznej edycji najwyższą lokatę, czyli I miejsce w kraju, zdobyła  uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 (obecnie już nasza absolwentka), Natalia Broszko.

Niestety, w tym roku, w związku z ciągłym zagrożeniem epidemiologicznym, uroczyste wręczenie nagród zaplanowane podczas Zjazdu Klubu Herbertowskich Szkół nie odbędzie się. Mimo to, cieszymy się, że Natalia przyniosła nam tak wielki zaszczyt i rozsławiła „Czwórkę” w całej Polsce.

Miłym zaskoczeniem jest dla nas fakt, że prywatny list opiekunki polonistycznej Natalii, Pani Moniki Grygorcewicz, został opublikowany na stronie konkursu. On także stanowi świadectwo, że osiągać sukcesy można wszędzie, zarówno w stolicy, jak również w niewielkim mieście. Ważne, jak bardzo uczniowie są zmotywowani i jakie otrzymują wsparcie w szkole i w domu.

Inf. Maria Subik

Data dodania: 2021-10-12 08:30:35