EKOABAŻUR

Rok 2022 został ustanowiony jako rok Ignacego Łukasiewicza, którego przypada 200. rocznica urodzin, twórcy światowego przemysłu naftowego. Należy on do zaszczytnego grona Polaków, których działalność odcisnęła wielki i pozytywny wpływ na rozwój kraju, jak również świata. Celem konkursu jest wykorzystanie i tchnięcie w drugie życie przedmiotów, które często wyrzucacie, kiedy stają się niepotrzebne. Pragniemy zainspirować was do wykorzystania tych przedmiotów i stworzenie EKOABAŻURU mogącego pięknie ozdobić oświetlenie w niejednym domu.

REGULAMIN KONKURSU NA EKOABAŻUR

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV – VIII.
2. Zasady konkursu:
a) warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie abażuru z materiałów ekologicznych lub surowców wtórnych,
b) prace należy składać do 15 maja 2022r. w sali plastyki nr 109,
c) uczestnicy oświadczają, że są autorami nadesłanych prac i wyrażają zgodę  na wykorzystanie pracy w celach promocji szkoły oraz na publikację nagrodzonych prac na stronie internetowej szkoły oraz w holu szkoły,

Kryteria oceniania:
• wrażenie artystyczne,
• pomysłowość i oryginalność,
• kreatywność, innowacyjność i estetyka wykonania pracy,

Nagrody:
• w konkursie zostaną przyznane trzy pierwsze miejsca oraz dwa wyróżnienia
• wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają oceny celujące z przedmiotu z rangą wg PZO.

Inf. Agnieszka Grzęda

Data dodania: 2022-04-25 17:22:07