Zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023

EKOLOGICZNA PRACA ZAWSZE SIĘ OPŁACA!

Jesienią 2021r. niemiecka firma Herlitz, która produkuje materiały papiernicze i biurowe, ogłosiła konkurs dla szkół pt. „Ekowyzwanie na październik”. Klasa 4a podjęła rękawicę i wysprzątała stary cmentarz przy Krzyżu Milenijnym. Dzięki temu uczniowie przekonali się, jak pięknie może wyglądać zabytkowe miejsce, gdy zostanie oczyszczone z wielu butelek, starych zniczy i innych odpadów komunalnych.

W grudniu spotkała nas z tego tytułu miła niespodzianka. Firma Herlitz nagrodziła klasę, przysyłając uczniom zeszyty wykonane z materiałów poddanych recyklingowi. Ten miły gest z pewnością utwierdzi dzieci w przekonaniu, że warto dbać o czystość planety. Spójrzcie tylko, jakie piękne przedmioty mogą powstać z odpadów. Segregujmy je zatem!
Nie tylko w październiku…

Inf. Monika Grygorcewicz

Data dodania: 2022-01-13 10:35:45