EKSPERCI DO SPRAW NOWOCZESNEJ EDUKACJI

Szkoła wzbogaciła się o trzy monitory interaktywne. Dwa z nich zostały przeznaczone dla uczniów klas IV – VIII i zamontowane w gabinetach biologii i geografii, a jeden jest przeznaczony dla uczniów klas I – III. Monitor interaktywny jest nowoczesnym i bardzo przydatnym narzędziem pracy. Jakość obrazu jest bardzo wysoka, a obsługa prosta i intuicyjna. Monitory są kompatybilne z Windows, dzięki czemu dają możliwość szybkiego przechodzenia pomiędzy informacjami wyświetlonymi na kilku ekranach i korzystania z narzędzi oferowanych przez Microsoft. Dzięki temu nauka przebiegnie sprawniej i wygodniej, a lekcje będą miały interesujący przebieg. Praca przy niej jest dla dzieci wielką atrakcją na lekcjach i na zajęciach dodatkowych - wszystkie chcą "iść do tablicy".

Inf. Iwona Udzielak

Data dodania: 2021-03-08 07:55:17