GOSPODARZE MIASTECZKA ZWYCIĘZCAMI KONKURSU!

5 X 2022 roku Straż Miejska w Bolesławcu zorganizowała kolejną edycję konkursu „Z nami bezpieczniej”. Konkurs otworzył Prezydent Miasta Bolesławiec Pan Piotr Roman. Uczniowie startowali w trzech kategoriach – klasy IV, V i  VI. Startujący rozwiązywali 2 testy (test wiedzy o bezpieczeństwie - 29 pytań i test z zakresu udzielania pierwszej pomocy - 12 pytań) oraz jeździli rowerem w miasteczku ruchu drogowego. Gdy komisja konkursowa podliczała wyniki uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego przeprowadzili profesjonalny pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W kategorii klas IV uczniowie SP4 w składzie: Hanna Rzeźwicka, Maja Chmielowska i Maciej Ertner zajęli I miejsce.

W kategorii klas V uczennice SP4 w składzie: Zuzanna Zawrotniak, Izabela Fostyk i Maria Olszewska zajęly I miejsce.

Zwycięzcy otrzymali super nagrody: hulajnogi, kaski oraz ochraniacze na łokcie i kolana.

W kategorii klas VI uczniowie SP4 w składzie: Maksymilian Szafrański, Tymoteusz Palczewski i Adam Dolecki zajęli IV miejsce.

Przygotowanie uczniów do konkursu – Tadeusz Zarzycki

WIELKIE GRATULACJE!