GRATULACJE EMILIANIE!

20 maja 2024, w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyło się uroczyste podsumowanie etapu ponadwojewódzkiego XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. mjr Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za Wolność Waszą i naszą”.

W uroczystości udział wzięli: Dolnośląski Kurator Oświaty Pani Ewa Skrzywanek, Pan Paweł Nowak wizytator Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, laureaci i finaliści Konkursu, nauczyciele - opiekunowie uczniów, a także rodzice.

Naszą szkołę godnie reprezentował FINALISTA Konkursu- EMILIAN KORCZAK uczeń kl.6c.
Laureaci i finaliści konkursu na etapie ponadwojewódzkim otrzymali zaświadczenia i pamiątkowe dyplomy od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, a trud i wysiłek uczniów włożony w przygotowanie się do Konkursu został wyróżniony ufundowanymi nagrodami.

Dyplomy z podziękowaniami oraz z życzeniami dalszej pracy na rzecz krzewienia patriotyzmu w kontekście dziejów i historii Polski wręczono również nauczycielom przygotowującym uczniów.

Wielkie gratulacje dla Emiliana!!!

Beata Orczyk

Data dodania: 2024-06-05 11:58:18