Czcionka:

A+A-

Kontrast:

HONOROWA NAGRODA DLA SZKOŁY ZA PROMOCJĘ MIASTA ZA 2020 ROK

HONOROWA NAGRODA DLA SZKOŁY ZA PROMOCJĘ MIASTA ZA 2020 ROK

„Od 2004 r. Prezydent Miasta Bolesławiec przyznaje również nagrody honorowe. Są one przyznawane za szczególnie cenne inicjatywy społeczne, które przyczyniają się do promocji miasta. Nagrodę honorową potwierdza się statuetką”.

Nagroda dla Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Matejki jest:

* szczególnym wyróżnieniem dla niezwykle pomysłowych i kreatywnych Nauczycieli, którzy angażując się w wiele projektów, również międzynarodowych, realizując innowacje pedagogiczne przyczyniali się i przyczyniają do sukcesów szkoły i podtrzymują tradycję „Czwórki” jako szkoły wielu talentów.

* nagrodą dla wszystkich Uczniów, którzy zachęcani, mobilizowani i wspierani przez nauczycieli i rodziców osiągają sukcesy osobiste, czym sprawiają radość wychowawcom i opiekunom.

* docenieniem zaangażowania i wyjątkowej współpracy Rodziców ze szkołą.

* szczególnym certyfikatem potwierdzającym jakość pracy Pracowników administracji i obsługi, którzy dbają o komfort pracy uczniów i nauczycieli.

Jestem dumna, że mogłam odebrać tę Nagrodę w imieniu całej społeczności szkolnej. Gratuluję Natalii Gorlach i Wojtkowi Raszczukowi – absolwentom naszej szkoły, nagród za Promocję Miasta w kategorii Nauka.

 

Maria Subik

 

Informacja na stronie Urzędu Miasta - zobacz >>>

Data dodania: 2021-03-29 07:42:58
Data edycji: 2021-03-29 07:48:33
Ilość wyświetleń: 206

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej