I ja mogę być kim chcę…. KONKURS MOJA AUTOPREZENTACJA

Patrząc w przyszłość, każdy myśli, że ma bardzo dużo czasu na planowanie swojej kariery i  nie ma sensu zaprzątać sobie tym głowy teraz, kiedy jest tyle planów tylko na najbliższe dni. Nic bardziej mylnego. Wybór drogi kształcenia i kierunków rozwoju osobistego nie może być przypadkiem, lecz świadomą i przemyślaną decyzją.

To właśnie teraz jest najlepszy czas, aby zacząć podążać ku swojej najlepszej przyszłości edukacyjno – zawodowej. Jednym ze sposobów może być udział w konkursie dla klas VII - VIII „Oblicza Przedsiębiorczości”

Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach:

Etap I – w szkole

1. Wybierz zawód w jakim chciałbyś pracować, następnie przygotowuj autoprezentację do wybranego zawodu (określ, dlaczego akurat ten zawód wybrałaś/eś, podaj argumenty dlaczego właśnie ty powinnaś/powinieneś być zatrudniona/y na wybranym stanowisku, podaje własne cechy charakteru, które są niezbędne w wybranym zawodzie).
To jest praca pisemna.

2. Przygotuj zdjęcie w formie cyfrowej przedstawiające cię w tym zawodzie (uwzględnij strój, aranżację przestrzeni).

3. Przynieś pracę do opiekuna konkursu Liliany Galar do dnia 12. 2021 r.

4. Dostarczone prace po pozytywnej opinii szkolnej komisji konkursowej zostaną zakwalifikowane do II etapu.

5. Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do etapu II – 12.2021 r.

Etap II – prezentacja w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze

Uczestnicy prezentują w formie filmu lub osobiście autoprezentację do wybranego zawodu. Następnie odpowiadają na pytania jury.

Inf. Liliana Galar – doradca zawodowy

Data dodania: 2021-10-18 19:27:29