ILE MISIÓW BYŁO W SZKOLE?

Misie odpowiedziały na nasze zaproszenie i bardzo chętnie zgłosiły się do szkoły 25 listopada 2022 r. Z pełną odpowiedzialnością uczniowie stwierdzili, że tego dnia w szkole przy ulicy Mikołaja Brody misie stanowiły większość!

Tego dnia uczniowie opowiadali o swoich misiach, oglądali prezentacje, rozwiązywali misiowe zadania, quizy, bawili się przy muzyce – wspólnie tańcząc, rysowali, malowali wyklejali, projektowali stroje dla misiaków, a także oglądali bajki o misiach. Potwierdzili, że nie ma domu, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś oraz że każdy - czy to duży, czy mały - ma swojego ulubionego pluszowego misia.

Pamiętajmy! Pluszowy Miś, a szczególnie ten nasz, wyjątkowy i ukochany, nie jest zwykłą, pluszową zabawką. Nie, nie! Taki miś, po to misiem jest, żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz. Ma duże uszy, żeby mieć coś do targania i kochania. W końcu miś ma bardzo miękkie łapki, za które możemy trzymać, kiedy tylko chcemy.

Inf. Teresa Pawlik

Data dodania: 2022-11-28 08:49:22