Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

IMPREZA SPOTROWA MM

IMPREZA SPOTROWA MM

15 czerwca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Bolesławcu odbyła się impreza sportowa w ramach projektu „Mały Mistrz”, realizowanego przez Szkolny Związek Sportowy oraz dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W wydarzeniu uczestniczyło pięć ośmioosobowych drużyn, w tym reprezentacja gospodarzy. Zaproszenie przyjęły cztery szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu,

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Bolesławcu, Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Bolesławieckiej

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kruszynie im. św. Jana Pawła II.

Spotkanie rozpoczęło się oficjalnym powitaniem uczestników przez panią wicedyrektor Jolantę Rzeźwicką. Następnie dzieci przystąpiły do wspólnej rozgrzewki, przygotowującej je do sportowych zmagań.
Po rozgrzewce rozpoczęły się wyścigi rzędów. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wykonywali przygotowane zadania, rozwijając swoją sprawność fizyczną, spryt, precyzję, skoczność oraz szybkość. W trakcie konkurencji wykorzystywano różnorodny sprzęt sportowy, między innymi piłki, woreczki oraz paletki. Wszystkie drużyny aktywnie uczestniczyły w zmaganiach, a rywalizacja przebiegała w atmosferze dobrej zabawy, współpracy i wzajemnego szacunku.

Na uczestników czekał również poczęstunek, który pozwolił na chwilę odpoczynku i regenerację sił.
Na zakończenie wydarzenia odbyło się podsumowanie imprezy. Każde dziecko otrzymało dyplom za udział, a drużyny zostały uhonorowane pucharami. Uczestnicy otrzymali także upominki wspierające rozwój ruchowy i logiczne myślenie - frisbee oraz magnetyczne gry logiczne.
Dzieci przez cały czas wykazywały się dużym zaangażowaniem, energią i entuzjazmem. Impreza dostarczyła uczestnikom wielu pozytywnych emocji, a także była doskonałą okazją do integracji uczniów z różnych szkół oraz promowania aktywnego i zdrowego stylu życia.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz nauczycielom za udział w wydarzeniu i stworzenie wyjątkowej atmosfery sportowej zabawy.

 

 

 

Anastasiia Romaniv

Rafał Kwieciński

Tomasz Markowski

Data dodania: 2026-06-22 08:20:55
Data edycji: 2026-06-22 08:58:41
Ilość wyświetleń: 32

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej