ZAPRASZAMY NA FESTYN 25 MAJA 2024 r. BOISKO SZKOLNE PRZY UL. M. BRODY

INWAZJA KRÓLIKÓW

Gdy w XIX wieku pewien Anglik przywiózł do Australii króliki, nikt nie spodziewał się, że wkrótce staną się poważnym problemem ekologicznym dla tego kontynentu. Na szczęście niektóre z nich postanowiły opuścić australijską ziemię i nieoczekiwanie pojawiły się w Bolesławcu przy ul. Bielskiej 5 i ul. Mikołaja Brody 12. Jak widać, nasze króliki są przyjazne i dobrze się czują w szkole, a odpowiedzialne zadanie pilnowania koszyczka wielkanocnego wypełniają z radością i godnością.

Powstałe w warsztatach szkolnych króliki zapowiadają uczniom, nauczycielom i odwiedzjącym szkołę rodzicom, że wkrótce Wielkanoc.

Dziękujemy panu Wojciechowi Tarczyńskiemu i uczniom realizującym swoje pasje w projekcie Laboratoria przyszłości – warsztaty szkolne za przygotowanie elementów dekoracji świątecznej.

Dziękujemy uczniom klas I – III wraz z wychowawczyniami i dziewczynkom z klasy 7a za pomoc w aranżacji świątecznej dekoracji.

Inf. Jolanta Rzeźwicka

Data dodania: 2023-04-03 09:35:32