Jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda

To hasło towarzyszyło nam w Dzień Edukacji Narodowej, czyli w święcie uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz tych, którzy szkoły prowadzą i nadzorują.  Nasi uczniowie pokazali swoje niezwykłe umiejętności artystyczne i oratorskie. Chwalili się talentem muzycznym, teatralnym i mistrzowsko popisywali się polską mową, a niezwykłych doznań dostarczył nam taniec przygotowany przez naszych gości Oliwera i Klaudię, z Klubu Ametyst z Lubania.

W tym dniu składamy nasze podziękowania za przekazywaną wiedzę i trud wkładany w kształtowanie umysłów i serc. Dziękujemy naszym wspaniałym uczniom, którzy mistrzowsko wykazali się pomysłami i umiejętnościami. Oto oni: Oliwia Parpura 7a, Julia Cieśla 7a, Patryca Bujak 7a, Marta Anduła 7c, Milena Gruszczak 7c, Marcel Staniewski 7c, Szymon Samsonowicz 7c, Jakub Tukatsch 7c, Lena Staniszewska 7 c, Anastasiia Zhovnovska 7d, Liliana Kozioł 6a, Anna Lasota 6a, Dmytro Blikhar 6a, Simon Woś 6a, Wiktoria Eliaszewicz

8 d, Adam Biegacz 8 b.

Pomoc uczniom świadczyły: Liliana Galar, Mariana Korczuk – Zamojska i Barbara Lendzian.

Inf. Liliana Galar

Data dodania: 2021-10-15 08:31:12