KACPER I ANTEK W KALENDARZU

9 grudnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu plastycznego pt. „Ze smogiem wygramy, gdy o czyste powietrze sami zadbamy” zorganizowanego przez bolesławiecką Straż Miejską w ramach corocznego projektu „Bezpieczny Bolesławiec”.  Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I - III szkół podstawowych i polegał na wykonaniu pracy plastycznej ilustrującej tematykę zanieczyszczenia powietrza, smogu i ich negatywnego wpływu na środowisko oraz życie na Ziemi. Spośród 200 zgłoszonych prac wybrano 12 zwycięskich. Z przyjemnością informujemy, że w gronie nagrodzonych znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły. Kacper Rak (klasa I c) zajął III miejsce w kategorii klas pierwszych, a Antoni Czerniak (klasa II a) zdobył wyróżnienie w kategorii klas drugich. Zwycięskie rysunki zostały umieszczone w kalendarzu plakatowym na rok 2023. Galerię pozostałych prac zgłoszonych do konkursu można oglądać do 20 grudnia w Bolesławieckim Ośrodku Kultury.

Więcej informacji pod linkiem:

Inf. Katarzyna Matoryn

Data dodania: 2022-12-14 11:04:14