KALEJDOSKOP TALENTÓW – DARIA

Serce śpiewa, patrząc, ile radości dają dzieciom różnego rodzaju pasje i zainteresowania. W szkole większość czasu poświęca się na intensywną naukę przedmiotów, co nie zawsze jest łatwe i przyjemne. To ciężka praca. Bywa, że dzieci odczuwają zmęczenie, a szczególnie w okresie zbliżającego się końca roku szkolnego. Na szczęście, nie samą nauką człowiek żyje, a i nauczyciel też człowiek, więc rozumie, jak ważne dla zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia dziecka są jego zainteresowania pozaszkolne.

W SP 4 gorąco zachęcamy uczniów do rozwijania własnych pasji. Ogromnie nas cieszą sukcesy podopiecznych, ale przede wszystkim blask w ich oczach, gdy opowiadają nam, ile radości i wytchnienia daje im realizacja zainteresowań i posiadanie własnego hobby.

Dziś przedstawiamy Gościom strony internetowej Czwórki wyjątkową dziewczynkę, Darię Fedorenko, uczennicę klasy 4a. Daria jest z nami od 29 marca 2022r. i już zdążyła zdobyć serca rówieśników oraz nauczycieli. Grzeczna, miła i niezwykle inteligentna dziewczynka zachwyciła nas również bogactwem talentów. Rysowanie to największa pasja Darii. W kwietniu wygrała w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „W magicznym lesie”. Jak widać, Daria nie zasypia gruszek w popiele i realizuje swoje pasje także w nowym kraju. To jednak nie wszystko. Na lekcji muzyki Pani Asia odkryła inny jej talent - Daria po mistrzowsku gra na pianinie. W Odessie uczęszczała do szkoły muzycznej, ale i teraz nie spoczywa na laurach. To dla nas wielka radość i duma, że mamy w szkole tak zdolną i pracowitą dziewczynkę, a co ważniejsze, bardzo lubianą przez swoje koleżanki i kolegów z klasy. Nic dziwnego, oni także są niezwykle serdeczni i życzliwi, więc szybko się zaprzyjaźnili z nową koleżanką. Życzymy naszej kochanej Darince dalszych sukcesów i radości każdego dnia!

A Gości strony zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych Darii zamieszczonych w naszej galerii.

Monika Grygorcewicz - wychowawczyni

Data dodania: 2022-06-21 20:41:57