KARNAWAŁOWY ZAWRÓT GŁOWY – AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

2 lutego 2023 roku w naszej szkole odbył się Karnawał, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i jego opiekunów. Głównym pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia była ALEKSANDRA KOPROWSKA z klasy 8b. Tego dnia uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i przyszli do szkoły ubrani w różnorodne stroje, wcielając się za znane postaci z filmów i seriali. Na szkolnych korytarzach na uczniów czekały ciekawe atrakcje, m.in.: malowanie twarzy oraz kalambury. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla łasuchów oferowane były przepyszne, domowe ciasta oraz napoje. Ci, którzy chcieli sprawdzić swoją wiedzę mogli wziąć udział w quizach, gdzie do wygrania były słodkie nagrody. Uczniowie, którym los tego dnia nie sprzyjał, otrzymywali nagrody pocieszenia. Zebrane pieniądze, przeznaczone zostaną na rzecz Samorządu Uczniowskiego. Podczas szkolnego karnawału klasa 5a Pani Moniki Grygorcewicz prowadziła stoisko z własnymi wypiekami cukierniczymi oraz deserami.

Serdecznie dziękujemy przede wszystkim OLI KOPROWSKIEJ za jej kreatywność, pomysłowość, pozytywną energię. Dziękujemy również uczniom naszej szkoły za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia i opiekunom: Pani Joannie Kowalczyk i Pani Agnieszce Mielko.

Filmik z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj >>> lub na szkolnym kanale YouTube.

Inf. Agnieszka Mielko

Data dodania: 2023-02-08 13:12:13