KAŻDY MA SWÓJ BIEGUN

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy dla uczniów klasy 7 a i 8 e. Na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu nasi uczniowie mieli niebywałą okazję spotkać się z człowiekiem, który w jednym roku zdobył oba bieguny Ziemi bez pomocy z zewnątrz, a jego wyczyn został zapisany w Księdze rekordów Guinessa.  Marek Kamiński, bo o nim mowa, to polski innowator, filozof i podróżnik ekstremalny. Człowiek, który łączy swoją pasję i zamiłowanie do podroży z życiem rodzinnym, pisaniem książek i motywowaniem innych do działania. Pan Marek Kamiński z wielką pasją opowiedział o swoich podróżach, o niepowodzeniach i porażkach, które dawały mu motywację do dalszej walki i pracy nad samym sobą i swoimi słabościami.

Zakończenie spotkania to był czas na zadawanie pytań, wykonanie pamiątkowych zdjęć i zdobycie autografu podróżnika.

Dziękujemy za zaproszenie

Data dodania: 2023-05-10 14:19:04