KLASY ÓSME W PROJEKCIE

Projekt BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców Warszawskich, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.
Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w tym historycznym projekcie. Tematy dotyczące Powstania 1944 r. były omawiane na lekcjach historii, a także na zajęciach kółka historycznego.
Dziękuję wszystkim za aktywność, zaangażowanie i pracę w trakcie realizacji projektu upamiętniającego 78.rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i pielęgnującego pamięć o uczestnikach tego wydarzenia. Szczególne słowa uznania należą się uczennicom i uczniom z klas ósmych.

Inf. Beata Orczyk -⁠ koordynatorka projektu

Data dodania: 2023-02-06 11:25:52