KONKURS EKOLOGICZNY „PEŁNY KARMNIK” ROZSTRZYGNIĘTY!

KONKURS EKOLOGICZNY  „PEŁNY KARMNIK” ROZSTRZYGNIĘTY!

Szkolny Konkurs Ekologiczny „Pełny karmnik” dobiegł końca, a wraz z nim zakończone zostały zbiory zimowych zapasów dla ptaków. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów (i nie tylko- ukłony dla Pana Bartka!) zgromadziliśmy aż 416 kg ptasiej karmy! Tak wspaniały wynik świadczy o wielkiej empatii społeczności SP 4 na los zwierząt, a także o pożyteczności działań proekologicznych, jakie od lat prowadzimy w naszej szkole.

Wśród uczestników konkursu wyłonionych zostało trzech głównych zwycięzców oraz ośmiu wyróżnionych, którzy dostarczyli największą ilość karmy dla ptaków. Oto wyniki:

I miejsce: Nela Łucka, kl. 8b (55 kg ptasiej karmy)

II miejsce: Gracjan Adler, kl. 8d (50 kg ptasiej karmy)

III miejsce: Julia Chajec, kl. 7d (43 kg ptasiej karmy)

Wyróżnienia:

Dominika Bożek, kl. 8a (30 kg ptasiej karmy)

Zuzanna Burniak, kl. 7b (30 kg ptasiej karmy)

Pietro Laudani, kl. 7d (25 kg ptasiej karmy)

Paweł Kamiński, kl. 7b (21 kg ptasiej karmy)

Gabriel Karaszewski, kl. 4c (20 kg ptasiej karmy)

Simon Woś, kl. 6a (18 kg ptasiej karmy)

Pascal Walski, kl. 7e (15 kg ptasiej karmy)

Emilia Sudoł, kl. 4c (14 kg ptasiej karmy)

Wyróżnienie honorowe: dla Pana Bartłomieja Orankiewicza (nauczyciela SP 4)

Na wielką pochwałę zasłużyli również: Nadia Oko (6a), Hanna Walęga (6a), Kornelia Cena (7b), Julian Greszczyszyn (7e), Jakub Żak    (8a), Zuzanna Brzymowska (4c), Liliana Kozioł (6a), Julian Pawlus (5c), Wojciech Janeczek (7b), Jakub Walczewski (5a), Natan Szylar (7d), Szymon Pałys (7a), Maja Czarna (7c), Barbara Hutman (4a), Nina Orłoś (4a), Anna Bakalarz (5b), Weronika Żmuda (7b), Karolina Żmuda (8c), Sylwester Majchrowski (7e), Eryk Sługoski (7e), Kinga Rajczakowska (8d), Zuzanna Bielańczuk (7b), Emilia Hoszowska (7d), Marek Hoszowski (4a).

Warto podkreślić, że nie tylko zwycięzcy konkursu i wyróżnieni, ale wszyscy uczestnicy zasłużyli na wielkie uznanie za swoją wzorową postawę oraz wrażliwość na los zwierząt, dlatego każde dziecko otrzymało zarówno dyplom, pochwałę do dziennika, jak również upominek. Mamy nadzieję, że troska o zwierzęta stanie się w kolejnych latach znakiem firmowym naszej szkoły.

A od 1 listopada otwieramy stołówkę dla skrzydlatych przyjaciół

Wielkie gratulacje dla zwycięzców!

Gorące podziękowania dla wszystkich uczestników!

Pamiętajcie, pomaganie uskrzydla!

Data dodania: 2021-11-16 09:39:14