KONKURS NA STWORZENIE GRY MATEMATYCZNE

Miło nam poinformować Państwa, że rozpoczęliśmy realizację „Konkursu na stworzenie gry matematycznej.” Jest to projekt finansowany przez mBank w ramach programu mPotęga.

Spośród wszystkich klas szóstych powołaliśmy drużyny, których zadaniem jest stworzenie takiej gry matematycznej, która będzie służyła do utrwalania wiadomości i umiejętności o ułamkach. Gra powinna zawierać instrukcję oraz klucz rozwiązań zadań, które w niej się pojawią. W skład drużyny, oprócz pięciu uczniów, wchodzi też jeden rodzic. Zakupiliśmy już materiały, które posłużą do tworzenia gier. Są to między innymi pionki, kostki, klepsydry, przeróżne kartki, pisaki, kredki, drukarka, laminator. Już odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu. Ogromne zaangażowanie uczniów i ich wspaniałe pomysły robią wrażenie.

Data dodania: 2020-11-03 18:53:42
Data edycji: 2020-11-03 18:54:05

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne. Zapoznaj się z terminami i regulaminami.

Komunikaty i ważne informacje

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!