Czcionka:

A+A-

Kontrast:

#ŁączyNasPamięć #AkcjaŻonkile

#ŁączyNasPamięć   #AkcjaŻonkile

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE I NAUCZYCIELE!


W tym roku, w związku ze zbliżającą się 79. rocznicą powstania w getcie warszawskim, ponownie przyłączyliśmy się do #Akcji Żonkile organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.  Nasza szkoła postanowiła - kolejny raz - wziąć udział w akcji społeczno-edukacyjnej ŻONKILE, która upamiętnia to wydarzenie. Zachęcamy do włączenia się w obchody razem z nami.

Pierwszy krok to wykonanie papierowego żonkila według instrukcji: https://www.youtube.com/watch?v=8R9QbajMHks
Szablon znajduje się na stronie https://polin.pl/system/files/attachments/szablonpl_0.pdf  (szablon pobrać i zapisać na swoim komputerze). Zapraszamy do zrobienia zdjęcia podczas wykonywania żonkila lub gdy będą już mieli go Państwo przypiętego do ubrania. Prosimy o wysłanie zdjęcia do opiekuna szkolnego koła historycznego na skrzynkę e-mail: sekretariat2@sp4.boleslawiec.eu
(wysłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację). Pokażmy, że łączy nas pamięć i przypnijmy blisko serca - papierowe żonkile. Z zebranych fotografii powstanie nowa, kolejna wystawa, którą opublikujemy w kwietniu na internetowej stronie szkoły.

Zachęcamy do udziału!
Inf. Beata Orczyk – opiekun szkolnego koła historycznego

Data dodania: 2022-04-11 10:23:38
Data edycji: 2022-04-20 11:43:31
Ilość wyświetleń: 208

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej