LAS – SKARB LUDZI I ZWIERZĄT

19 października 2020 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III pod hasłem „Las – skarb ludzi i zwierząt.”
Celem konkursu było rozbudzenie w uczniach zaciekawienia otaczającą przyrodą, kształtowanie postawy badawczej, wdrażanie do ochrony drzew, lasu i jego mieszkańców oraz kształtowanie wyobraźni poprzez prace plastyczne i popularyzowanie wśród uczniów treści ekologicznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem (wpłynęło 78 prac) i pokazał ogromną kreatywność naszych najmłodszych uczniów.

Laureatami konkursu zostali:
Aurelia Służyńska, Marek Hoszowski, Hanna Rzeźwicka, Aleksander Żygadło, Maja Zeler, Agata Bielecka, Marcin Marczur, Jagoda Niemczycka, Lena Makoś, Filip Piaskowski, Milena Bruździńska i Jakub Rajewski.

Wyróżnienia otrzymali:
Hanna Bielecka, Barbara Hutman, Maja Chmielowska, Marek Mikutaniec, Bartosz Karol i Magdalena Bielawa.

Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody. Środki na zakup nagród dla uczniów pozyskane zostały z Miejskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu.
Nagrodzone prace zostały umieszczone na szkolnej gazetce.

Data dodania: 2020-11-03 18:45:22
Data edycji: 2020-11-22 14:29:31