ZAPRASZAMY NA FESTYN 25 MAJA 2024 r. BOISKO SZKOLNE PRZY UL. M. BRODY

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJA OJCZYZNA”

W ramach szkolnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości odbył się konkurs plastyczny pt. „Moja Ojczyzna”. Zadaniem najmłodszych dzieci było zilustrowanie w dowolnej technice i formie artystycznej, czym jest dla nich Ojczyzna, pokazanie, jak rozumieją to słowo.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 19 listopada. Jury w składzie: Mariana Korczuk – Zamojska – bibliotekarka szkolna, Joanna Bruździńska – fotografka, rzeźbiarka, Iwona Champlewska – fotografka, Dorota Dziedzic–Lechowska – animatorka z BOK MCC Bolesławiec, spośród kilkudziesięciu prac postanowiło wyróżnić dziesięć.

Oto lista nagrodzonych w konkursie uczniów:

Magdalena Bakalarz, Blanka Furtak, Patrycja Hucał, Marcin Manczur, Miłosz Nuckowski, Pola Pranić, Jakub Rajewski, Lena Śliwińska, Maja Turek, Lena Wieczorkiewicz.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Matoryn

Data dodania: 2021-11-22 14:10:13