LAUREACI POWIATOWEGO FINAŁU WIELKIEJ LIGII CZYTELNIKÓW

Jakże miło nam poinformować, że DRUŻYNA z klas 1-3 w składzie: Martyna Artymowicz - kl. 2c, Hanna Bujan – kl. 3a, Szymon Markowski - kl. 3a uzyskała160 na 170  mozliwych punktów i tym samym została LAUREATEM finału powiatowego etapu konkursu Wielka Liga Czytelników.

Aby wygrać III etap - powiatowy, należało uzyskać minimum 153 na 170 pkt (90%). To bardzo dużo!

Uczniowie musieli odpowiedzieć na 150 pytań dotyczących książki Emilii Becker „Marcel i czas”, a mieli na to tylko 90 minut.

Do III powiatowego etapu przystąpiła również dwuosobowa drużyna w kategorii klasy 7-8 w składzie: Maja Fiedorowicz – kl. 8d i Bartosz Ostrouch – kl. 8a uzyskując bardzo dobry wynik – 128 pkt. (75%), co niestety nie wystarczyło w wywalczeniu awansu do kolejenj rundy. Konkursową książką w tej kategorri był „Stan splątania” Roksany Jędzrejewskiej-Wróbel.

Gratulujemy wyniku!

Dziękujemy uczniom, rodzicom i wychowawcom za zaangażowanie i przygotowanie do powiatowego etapu KONKURSU.

Zwycięzcom GRATULUJEMY wiedzy i awansu do kolejnego, wojewódzkiego etapu konkursu Wielka Liga Czytelników!

Etap wojewódzki – Mistrzostwa Wojewódzkie odbędą się 28 marca 2023 r. w formie testu online.

Inf. Dorota Kasprzyk

Data dodania: 2023-03-08 11:22:38