Mikołajki w klasie 1c - 2021

Dziś do naszej klasy przyszedł, a właściwie przyjechał saniami ciągniętymi przez renifery, prawdziwy Święty Mikołaj z workiem wspaniałych prezentów. Pomagały mu pracowite elfy.

Wszystkie dzieci ogromnie się ucieszyły. Zaśpiewały i zagrały na grzechotkach dostojnemu gościowi i jego elfom piosenkę pt.: „Dzeń, dzeń, dzeń, dzwoneczki grają…”. Gościom bardzo spodobał się ten krótki występ.

Później nastąpiła chwila, na którą z niecierpliwością czekała każda dziewczynka i każdy chłopiec – wręczanie prezentów. Oczywiście Mikołaj nie zapomniał zadać pytania, czy dzieci były grzeczne. Po zapewnieniu, że tak, przystąpił do obdarowywania wszystkich niespodziankami.

Miłe chwile zostały uwiecznione na kolorowych zdjęciach, a wspomnienia zostaną z nami na długo. Dziękujemy Mikołajowi i elfom! Zapraszamy za rok!

Inf. Elżbieta Prabucka

Data dodania: 2021-12-08 19:49:31