Szanowni Bolesławianie! Zapraszamy na RODZINNY FESTYN INTEGRACYJNY, który odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2023 na placu przy ulicy Mikołaja Brody 12.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

MIKOŁAJOWY ZAWRÓT GŁOWY

MIKOŁAJOWY ZAWRÓT GŁOWY

Myślisz, że Mikołaj jest tylko jeden? Nic bardziej mylnego! I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem! Mikołaj jest „nie tylko po to, by dzieciom podkładać prezenty, ale żeby umieć się wzajemnie dzielić dobrem, darem człowieczeństwa, darem serca, darem troskliwej myśli i czynu”.

 

W poniedziałek 6 grudnia każdy z Was może zostać Mikołajem.  Zapewne zastanawiasz się jak?  To proste! Wystarczy, że przebierzesz się w strój Mikołaja. Każdy Mikołaj będzie mógł zrobić sobie zdjęcie na specjalnej ściance i otrzyma słodki podarunek.  Zdjęcie Mikołaja zostanie umieszczone w Galerii Prawie Świętych Mikołajów na stronie internetowej.

 

W tym dniu będzie również jedyna i niepowtarzalna okazja, aby wysłać pocztówkę do Świętego Mikołaja z najlepszymi życzeniami dla ... naszych bliskich, przyjaciół, znajomych. Przy tej okazji NASZ WIELKI MAG MARCEL –  powie, jaki los Ciebie czeka!

Chcesz więcej, zapraszamy do szkolnej biblioteki!

Zapraszamy do szkolnej biblioteki na ul. Bielskiej!

Samorząd Uczniowski

Data dodania: 2021-12-03 14:35:30
Data edycji: 2021-12-06 13:10:47
Ilość wyświetleń: 417

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej