MIKOŁAJOWY ZAWRÓT GŁOWY

Dzień mikołajek, to nie dzień bajek. Tu wszystko na jawie stać się może. Jeśli wierzysz w Świętego Mikołaja, bądź pewny on Ci pomoże.  U nas Mikołajowy zawrót głowy! Był Mikołaj Wyjątkowy, Mikołaj Wesoły, Mikołaj Skromny, Mikołaj Uczynny, Mikołaj Odważny, Mikołaj Cudny, Mikołaj Dzielny, Mikołaj Prawie Idealny, Mikołaj Szlachetny, Mikołaj Wszechstronnie Mądry, Mikołaj Zdolny, Mikołaj Kulturalny, Mikołaj Incognito, przybyło też kilka reniferów, elfów i śnieżynek oraz tajemniczych gości.  Radości i śmiechu było co niemiara, bo przecież każdy może zostać Mikołajem i nieść dobro, uśmiech i pomoc innym, każdego dnia. Bo każdy z nas ma szansę sprawić komuś radość.

Nasza mikołajkowa ścianka to była prawdziwa furora. Każdy otrzymał słodki podarunek przygotowany przez Milenę Przybylską i Lenę Zamorską - ich słodkości były rozchwytywane przez wszystkich smakoszy mniejszych i tych większych. Dziewczyny mają prawdziwy talent cukierniczy.

Pełne ręce roboty miał MAG MARCEL I MAG AMADEUSZ – przepowiadali najlepszą wersję przyszłości z magicznej kuli, a zainteresowanych było całe mnóstwo.

Prawdziwym hitem okazała się mikołajkowa poczta. Wysłać pocztówkę do Świętego Mikołaja mógł każdy, a  najlepsze życzenia dla naszych bliskich, znajomych i przyjaciół poleciały na mroźny biegun i na pewno się ziszczą. Nasze śnieżynki też miały dużo zleceń, ponieważ roznosiły mikołajkowe życzenia dla całej szkoły.

Mikołajkowe atrakcje przygotowali: Paulina Kunka, Maja Piłat, Hania Stonik, Wiktoria Eliaszewicz, Miłosz Wójcik, Andrzej Nawara, Wojtek Roicki, Amadeusz Misztal, Milena Przybylska, Lena Zamorska, Wojtek Janeczek, Maja Czarna, Lena Staniszewska, Marcel Staniewski

Mamy jeszcze jedną niespodziankę! W związku z tym, że zainteresowanie naszą profesjonalną ścianką mikołajkowo-świąteczną było ogromne, każdy będzie mógł wykonać sobie świąteczne zdjęcia do końca grudnia. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do naszego profesjonalnego studia fotograficznego.

Dziękujemy za udział w naszej zabawie.

Samorząd Uczniowski i Młodzi Tytani w Akcji

Zapraszamy do naszej galerii Mikołajów, Śnieżynek, Elfów, Reniferów, czyli wszystkich o wielkich sercach.

Inf. Liliana Galar

Data dodania: 2021-12-07 08:30:29