Deklaracja dostępności
Reset
Reset

MISTRZYNIE POWIATU

21.09.2022 odbyły się sztafetowe biegi przełajowe, w których reprezentacje naszej szkoły startowały ze zmiennym szczęściem.

Największy sukces sprawiły dziewczęta z klas VII-VII, które wygrały sztafetę przełajową i zostały Mistrzyniami Powiatu. Dziewczęta uczestniczyły w składzie: Vanessa Michaluk, Małgorzata Stec, Marcelina Siołkowska, Chiara Pawliszyn, Jessica Borszczan, Milena Gruszczak.

Chłopcy w tej samej kategorii wiekowej zajęli szóste miejsce. Biegali w składzie: Dominik Cukiernik, Wiktor Więckowski, Aleks Borejko, Kacper Nicki, Hubert Kędzierski, Patryk Basiak.

W kategorii klas IV-VI trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu zajęły dziewczęta naszej szkoły w składzie: Hanna Błażejewska, Lena Makoś, Laura Zeszutek, Martyna Rzeźwicka, Noemi Siemieńko, Aurelia Służyńska.

Chłopcy w kategorii klas IV-VI zajęli miejsce szóste w składzie: Konrad Ludziak, Patryk Pawlicki, Maksymilian Szafrański, Mateusz Razik, Igor Gadziński, Dominik Benesz.

Zwycięska drużyna dziewcząt klas VII-VIII już niedługo uczestniczyć będzie w Mistrzostwach Dolnego Śląska w sztafetowych biegach przełajowych. Życzymy powodzenia.

Opiekunami sztafet byli: Rafał Kwieciński i Tomasz Markowski

Data dodania: 2022-09-27 22:02:13
Data edycji: 2022-09-27 22:13:06