MŁODZI W AKCJI

Uczennice i uczniowie  klasy 8d: WIKTORIA ELIASZEWICZ,HANNA STONIK,PAULINA KUNKA,WOJCIECH ROICKI,ANDRZEJ NAWARA i MIŁOSZ WÓJCIK aktywnie uczestniczyli w programie ,,Młodzi w Akcji+" realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Młodzi w Akcji to ogólnopolski program, którego celem jest zachęcenie uczniów do podejmowania działań na rzecz swojego najbliższego otoczenia poprzez realizację projektów społecznych. Uczestnictwo w projekcie pokazuje, że młodzi ludzie jako pełnoprawni obywatele i obywatelki mogą współdecydować o tym, jak wygląda okolica, w której mieszkają, uczą się i wspólnie odpoczywają oraz udowadnia, iż aktywne uczestnictwo i chęć działania jest lepsze od bierności.
Nasza szkoła otrzymała podziękowania od organizatorów projektu:

Dzień dobry,
chciałybyśmy bardzo serdecznie podziękować za udział w programie,, Młodzi w Akcji+"
Bardzo dziękujemy Wam za zaangażowanie i dotychczasowe działania.
Jesteśmy pod wrażeniem Waszej determinacji i kreatywności w znajdywaniu rozwiązań pasujących do potrzeb Waszych społeczności. Widać w podsumowaniach projektów ilość pracy, którą wykonaliście w przeciągu wielu miesięcy, zarówno Wy jako zespoły, składające się z młodych ludzi, jak i wspierający Was nauczyciele.
Liczymy na Waszą aktywność!
Oczywiście zapraszamy również na kolejną edycję programu,, Młodzi w Akcji+" już we wrześniu!

Pozdrawiamy serdecznie,
Judyta Ziętkowska, Marta Drabińska, Magda Domańska