„...nabywanie wiedzy staje się źródłem radości...”

Z przyjemnością informuję, że nasi uczniowie i absolwenci otrzymali stypendia Wójta Gminy Bolesławiec. Certyfikaty potwierdzające znakomite wyniki w nauce, sukcesy w konkursach i wyniki egzaminów, uczniowie otrzymali podczas uroczystej gali, która odbyła się 16 września w Domu Ludowym w Bożejowicach.

Nasza absolwentka Milena Przybylska została specjalnie wyróżniona za najwyższe wyniki egzaminu (powyżej 95% z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki) oraz wybitne wyniki w nauce.

Ponadto stypendia otrzymali:
Amelia Grum, Gabriella Kominiak, Maja Fedorowicz, Emilka Hoszowska, Lena Staniszewska, Ania Kopacka, Hubert Ostrowski i Miłosz Wójcik.

Więcej na stronie https://gminaboleslawiec.pl/5012/55-uczniow-ze-stypendiami-wojta-gminy-boleslawiec.html

Maria Subik

Data dodania: 2022-09-20 14:41:20