NAUCZYCIEL I KOLEŻANKA NA MEDAL

Jestem zaszczycona, że mogę przekazać bardzo miłą wiadomość. Nasza Koleżanka i wieloletnia Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Teresa Pawlik została zgłoszona do plebiscytu na najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli organizowanego przez Gazetę Wrocławską „Nauczyciel na medal". Dzięki otrzymanym głosom zdobyła I miejsce w powiecie bolesławieckim i znalazła się w finale wojewódzkim. Warto nadmienić, że nie jest to pierwszy tytuł „Nauczyciela na medal” Teresy Pawlik.
„Nauczyciel na Medal”- ogólnopolski plebiscyt organizowany od 2016 roku przez polską grupę wydawniczą Polska Press, którego celem jest wybór najlepszych nauczycieli w powiatach i województwach w Polsce.
Plebiscyt polega na wyłonieniu laureatów w drodze głosowania czytelników w kilku kategoriach: Nauczyciel klas 0 - III, Nauczyciel klas IV - VIII, Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych, Szkoła Roku. W plebiscycie udział mogą wziąć wszyscy nauczyciele pracujący na co dzień w placówkach publicznych i prywatnych na terenie kraju. Plebiscyt podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym nauczyciele rywalizują na szczeblu powiatowym. Najlepsza trójka otrzymuje przepustkę do etapu drugiego - wojewódzkiego.
Gratuluję i życzę wielu sukcesów!
Maria Subik

Data dodania: 2022-05-16 07:41:24