O WARSZTATACH KREATYWNYCH SŁÓW KILKA

W ostatnich dniach w naszej szkole odbyły się warsztaty kreatywne, podczas których udowodniliśmy, że kreatywność jest zaraźliwa!

Uczniowie wykonywali kwiaty z krepiny i bibuły pod czujnym okiem Pani Basi. Okazało się jednak, że nasi uczniowie stali się w bardzo krótkim czasie specjalistami i sami udzielali wskazówek do wykonania ozdób swoim koleżankom i kolegom.  Wykonane ozdoby trafią do każdej klasy w naszej szkole i będą Wam wszystkim przypominały, że niemożliwe jest możliwe. Dlaczego? Nie mieliśmy specjalnych umiejętności, ale mieliśmy chęci i pomysły i  w niezwykle przyjaznej atmosferze i współpracy, wykonaliśmy artystyczne cuda!

Wspólnie przekonaliśmy się, że kreatywność to tworzenie, wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie i dobra zabawa. Chcecie się przekonać? Zapraszamy do naszej biblioteki.

Inf. Liliana Galar, Barbara Lendzian, Mariana Korczuk – Zamojska

Fot. Dorota Kasprzyk