ODKRĘCAMY I ZBIERAMY

Po raz kolejny zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Otwórzmy serca na potrzeby innych.

Jeżeli chcecie włączyć się do pomagania, wystarczy przynieść plastikowe zakrętki po różnych napojach i przekazać je koordynatorce akcji na terenie naszej szkoły - pani Andżelinie Kraśnickiej.

W budynku szkoły przy ulicy Mikołaja Brody zakrętki należy przynosić do sali 16 lub przekazać wychowawcy swojej klasy. Większe ilości można zostawiać w portierni.

W budynku przy ulicy Bielskiej akcję wspiera klasa IV c. Nakrętki można przynosić do sali 210.

Do worków z nakrętkami należy dołączyć informację o osobie, która je przyniosła (imię, nazwisko oraz klasę).

Pieniądze ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone na zajęcia logopedyczne i rehabilitację Mateusza – podopiecznego fundacji Zdążyć z Pomocą. https://www.dzieciom.pl/podopieczni/9321

Data dodania: 2022-01-13 13:18:05
Data edycji: 2022-01-13 13:20:58