UWAGA - ZMIANA NUMERU TELEFONU - NOWY NUMER DO SEKRETARIATU - ul. M. BRODY 75 612 13 20, ul. BIELSKA 75 612 13 10

PATRZ, JAK ĆWICZY MAŁY MISTRZ!

Nasza szkoła realizuje Program Wsparcia Aktywności Fizycznej Dzieci i Młodzieży – Projekt Mały Mistrz. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki i nadzorowany przez Szkolny Związek Sportowy.

Głównymi celami stawianymi przed programem Mały Mistrz to: stworzenie warunków do stymulowania i kształtowania nawyku podejmowania aktywności fizycznej przez dzieci; stworzenie warunków do poprawy sprawności fizycznej, stanu zdrowia oraz jakości życia dzieci i młodzieży, w tym profilaktyka nadwagi  i otyłości; promocja zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży; promocja różnych sportów wśród dzieci i wsparcie kadr pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Projekt realizują wychowawczynie klas 1c, 2c i 3c przy wsparciu nauczycielki wychowania fizycznego Anastasii Romaniv. Nauczyciele odbędą szkolenie podczas specjalnych konferencji prowadzonych przez pracowników uczelni wyższych, metodyków oraz najbardziej doświadczonych nauczycieli – praktyków.

Więcej informacji na stronie https://malymistrz.szs.pl/

Maria Subik

Data dodania: 2024-09-27 10:53:15