UWAGA - ZMIANA NUMERU TELEFONU - NOWY NUMER DO SEKRETARIATU - ul. M. BRODY 75 612 13 20, ul. BIELSKA 75 612 13 10

POMAGAMY

Szkolny Klub Wolontariuszy organizuje zbiórkę w ramach akcji ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej  „Szkoły szkołom” na rzecz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Nysie, która w wyniku powodzi bardzo ucierpiała. Szkoła została zalana, w wyniku czego wiele sprzętów, artykułów szkolnych, pomocy dydaktycznych zostało zniszczonych. Jako społeczność wielkiego serca nie pozostajemy obojętni - działamy. Solidaryzujemy się z poszkodowanymi rówieśnikami i chcemy im pomóc, dlatego prosimy o wsparcie materialne.

Potrzebne są NOWE:

- ARTYKUŁY PAPIERNICZE I PIŚMIENNICZE
ZESZYTY
- PAPIER KSERO

Wiele razy udowodniliście, że razem możemy więcej. Wasza pomoc jest nieoceniona, dlatego z całego serca prosimy o pomoc w zbiórce.

Dary zbieramy:
-⁠ w budynku przy ul. Bielskiej na portierni
-⁠ w budynku przy ul. Brody w swoich klasach

Dodatkowych informacji udzielają:

Justyna Babiasz w klasach I - III