POMYSŁ – ORGANIZACJA – SUKCES

POMYSŁ  – ORGANIZACJA – SUKCES

19 stycznia uczniowie z klasy 7a z okazji Światowego Dnia Popcornu zrealizowali autorski pomysł, który okazał się sukcesem i przyniósł im realny dochód. Przedsięwzięcie polegało na zorganizowaniu stoiska ze sprzedażą popcornu, po wcześniejszym uzyskaniu zgody dyrektora szkoły. Prośba o zgodę zawierała opis pomysłu, uzasadnienie, listę uczniów odpowiedzialnych za organizację i ich zadania.

Liczba klientów przeszła najśmielsze oczekiwania, jednak zgrany zespół doskonale poradził sobie z długimi kolejkami miłośników popcornu. Organizatorzy zaangażowali do realizacji pomysłu wszystkich uczniów szkoły. Zaproponowali, aby uczniowie przyszli do szkoły tematycznie ubrani. Pomysł chwycił i w tym dniu królowała żółć, czerwień i biel. Opłacało się spełnić prośbę organizatorów dlatego, że „żółci”, „czerwoni” i „biali” byli obsługiwani w pierwszej kolejności.

Pomysłodawcami   realizatorami przedsięwzięcia byli: Ania Lasota, Nina Burdzy, Julia Burzawa, Hania Walęga, Liliana Kozioł, Julia Kosińska, Nadia Oko, Nicola Owsianik, Gabrysia Pawłowska, Kacper Rembias, Hubert Kędzierski, Wiktor Niemczuk, Dominik Różański, Tymek Siemieńko i Ela Fostyk z klasy 4d.

Gratulacje!!!

Inf. Agnieszka Mielko i Renata Musiał