PREZENT MUZYCZNY DLA MAM

Muzyka odgrywa istotną rolę w rozwoju dziecka na wielu obszarach.
Dzieci, które obcują z muzyką osiągają lepsze wyniki w nauce oraz szybciej zapamiętują. Poprawia się także ich zdolność koncentracji. Kontakt z muzyką poprawia także logiczne myślenie oraz kształtuje zdolności emocjonalne i komunikacyjne m.in. wyrażanie siebie. I właśnie staramy się bliżej zapoznać dzieci z tą dziedziną na zajęciach języka polskiego w formie integracyjnych warsztatów muzycznych w ramach projektu „Wspólnie Wiemy Więcej – www Bolesławiec”.
Podczas zajęć dzieci bawią się w rytmiczne zabawy, zgadują dźwięki instrumentów muzycznych, śpiewają piosenki, przez co zapoznają się szybciej między sobą. Dla dzieci to świetna zabawa, a zarazem nauka.

Prezentujemy jedną z pieśni i składamy najlepsze życzenia dla wszystkich mam z okazji Dnia Matki.

Inf. Liudmyla Krasii

Data dodania: 2023-05-24 22:19:27