Projekty

W ramach dwóch projektów "Zdalna szkoła" i "Zdalna szkoła+" realizowanych przez Gminę Miejską Bolesławiec i Centrum Projektów Polska Cyfrowa w maju i czerwcu 2020 roku nasza szkoła pozyskała sprzęt komputerowy do pracy i nauki, w tym do nauki zdalnej.

Fundusze na te projekty finansowane pochodziły ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Nasza szkoła w ramach obu projektów otrzymała:

1. Projekt „Zdalna szkoła” maj 2020r.
  • 9 laptopów Lenowo L340 wraz z słuchawkami, myszkami i torbami oraz oprogramowaniem.
  • 4 urządzenia typu Modem - Ruter Huawei wraz z kartami do internetu na 60 dni.
  1. Projekt „Zdalna szkoła+” czerwiec 2020r.
  •  13 laptopów HP wraz z słuchawkami, myszkami i torbami oraz oprogramowaniem.

Pozyskany w obu projektach sprzęt unowocześnił bazę sprzętową szkoły oraz pomógł w realizacji zdalnego nauczania. Sprzęt ten został wypożyczony potrzebującym uczniom i nauczycielom.

Data dodania: 2020-11-27 20:06:23
Data edycji: 2020-11-27 20:21:00