PRZYRODA W OBIEKTYWIE

Warsztaty filmowe #„Wspólnie Wiemy Więcej www Bolesławiec” w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Matejki dla klas IV-VIII odbyły się tym razem w szkolnym ogrodzie. Nasi filmowcy przez obiektyw obserwowali życie mieszkańców kwietnej łąki.  Nie wszystko widoczne jest gołym okiem, nawet obiektyw nie uchwycił „domowników” budowli dla owadów. Udało nam się jednak sfilmować kilku bywalców kwietnej łąki. Ciekawe, czy i wy je zauważycie na filmiku, który możecie obejrzeć tutaj. Waszym zadaniem jest sprawdzić w atlasach przyrody lub owadów, jakie to stworzenia i  aką pełnią rolę. Swoją wiedzą możecie podzielić się w naszej szkolnej bibliotece.

Dziękujemy całej ekipie filmowej polsko-ukraińskiej z klas IV-VIII za świetną współpracę a przy tym dobrą zabawę.

Inf. Dorota Kasprzyk

Data dodania: 2023-10-02 11:40:27