„PUSZKA DLA MRUCZKA”

„O naszym człowieczeństwie świadczy to, jak traktujemy innych ludzi oraz zwierzęta.”

Od wielu lat marzec jest w naszej szkole miesiącem dedykowanym bezpańskim kotom. W związku z tym, wraz z klasą 5a gorąco zachęcam do udziału w akcji charytatywnej „Puszka dla Mruczka”, która trwa od 1 do 31 marca 2023 r.

Zbieramy karmę oraz akcesoria dla bezdomnych kotków. Szczególnie przydadzą się: kojce, transportery, miseczki, obroże (bez dzwoneczków!), maty, ręczniki, kocyki i kuwety.

Nasze dary zostaną przekazane Stowarzyszeniu Pomocy Zwierzętom, które mieści się w Bolesławcu przy ul. Wybickiego (a więc w sąsiedztwie naszej szkoły).

Karmę i akcesoria prosimy przynosić do sali nr 310 przy ul. Bielskiej 5. W godzinach popołudniowych lub wieczornych dary można zostawiać na portierni z karteczką imienną ucznia (imię, nazwisko oraz klasa) w celu wpisania pochwały do dziennika lub do Indeksu Wolontariusza.

Akcja trwa do końca marca 2023 r.

Inf. Monika Grygorcewicz

Data dodania: 2023-03-01 14:58:02